شرکت هنزک شیمی نماینده انحصاری فروش شرکت ویسکانسین اسپایس یکی از برترین تولیدکنندگان انواع خردل در دنیا واقع در ایالت ویسکانسین ایالات متحده آمریکا می باشد. تولیدات شرکت WSI شامل انواع خالص و ترکیبی آرد خردل با درجات تندی یا Volatile Oil، مختلف می باشد. که در فرمولاسیون مواد مختلف غذایی از جمله سس مایونز , سس های سالاد و فرآورده های گوشتی کاربرد دارد.
محصولات شرکت WSI بعنوان یک خردل با کیفیت بسیار بالا در بسیار از برندهای مشهور همانند Kraft ,Heniz و Hellmanns در کارخانجات واقع در آمریکا , اروپا و خاورمیانه مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این شرکت تامین کننده اصلی خردل کارخانه شرکت Heinz در خلیخ فارس می باشد که بالاترین استاندارد تولید سس مایونز و مشتقات آن را دارا می باشد. محصولات این شرکت با کدهای مختلف و در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی عرضه می شوند.

فروش خردل امریکایی – کد ۴۴۵

یکی از انواع خردل تولید شده در شرکت WSI با کد ۴۴۵ بعلت ترکیب مناسب از خردل زرد و خردل اورینتال و همچنین داشتن میزان روغن فرار حدود ۰٫۵% بهترین و پرفروش ترین نوع پودرخردل جهت استفاده در سس های مایونز و فرآورده های گوشتی می باشد که در بازار ایران عرضه شده است.

میزان ناخالصی بسیار کم و در حد صفر کد ۴۴۵ , این محصول را آرد خردل ایده آل برای محصولاتی که رنگ و خلوص برای آنها مهم است , کرده است.

قیمت خردل

شرکت هنزک شیمی مجموعه متنوعی از محصولات شرکت WSI را به بازار عرضه می نماید. جهت استعلام قیمت، خرید خردل و یا دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مصرف و یا خرید خردل خواهشمند است با دفتر مرکزی این شرکت تماس حاصل فرمایید.

مشاوران فنی شرکت هنزک شیمی در واحد فروش خردل از مرحله اخذ نمونه و تست آزمایشگاهی تا فرمولاسیون خط تولید همراه شما خواهند بود , تا بهترین و به صرفه ترین فرمول مصرف برای واحد تولیدی شما تعیین گردد.
جهت بازدید از وبسایت شرکت ویسکانسین اسپایس امریکا https://www.wisconsinspice.com کلیک کنید.

در صورتی که تمایل دارید نوشته های دیگری در مورد خردل بخوانید، می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید:

.
چه پودر خردلی برای سس مایونز و سس خردل مناسب است؟

گوارگام و کاربردهای آن در صنایع غذایی