استابلایزر ماست متاژل

.

.

انواع استابلایزرهای سری  METAGEL-YG ضمن تطبیق با ذائقه ایرانی و همچنین مطابقت با آخرین تولیدات جهانی میتواند بافت منحصر به فردی در انواع ماست ست و همزده ایجاد کند.


استابلایزر METAGEL-YG155 با میزان مصرف 0/9-0/5 برای استفاده در ماست ست و  همچنین استابلایزر METAGEL-YG166 با میزان مصرف 0/4 – 1/0 درصد برای استفاده در انواع ماست همزده و ماست موسیر پیشنهاد می شوید.

استابلایزر ماست متاژلاستابلایزر ماست جهت جلوگیری از آب اندازی و ایجاد قوام و حس دهانی مناسب در تولید انواع ماست های ست و همزده مورداستفاده قرار می گیرد. با توجه به فرمولاسیون شرکت های مختلف و همچنین شرایط متفاوت تولید، انتخاب استابلایزر مناسب برای تولید ماست همزده، ماست موسیر و همچنین ماست ست از اهمیت بالایی برخوردار است.

.

توجه: درصورت استفاده از استابلایزرهای سری METAGEL-YG احتیاج به استفاده از هیچ ماده افزودنی دیگر از قبیل نشاسته ، ژلاتین و سایر هیدروکلوئید ها نمی باشد و تنها جهت تنظیم شرایط رئولوژی ماست، ممکن است به میزان کم از این مواد استفاده شود.

.

استابلایزر ماست METAGEL جهت انواع ماست کم چرب و پرچرب می توانند استفاده شوند. بصورت کلی با بالا بردن مصرف استابلایزر ماست می توان همزمان با حفظ بافت مطلوب، از میزان چربی کاست.


روش مصرف: استابلایزر ماست YG155 و همچنین YG166 باید قبل از مراحل پاستوریزاسیون و هموژنیزاسیون و تخمیر بصورت آرام و همراه با هم زدن و بتدریج به شیر اضافه گردد. حل شدن کامل استابلایزر ماست طی فرآیند پاستوراسیون و پس از رسیدن به دمای 65 الی 70 درجه سانتی گراد اتفاق می افتد.

شرکت هنزک شیمی، تولید کننده استابیلایزرهای لبنی (از قبیل استابیلایزر ماست ست، ماست همزده، شیرهای طعم دار، خامه، پنیر خامه ای، دوغ و انواع بستنی) و همچنین تنها تولید کننده سی ام سی غذایی در ایران می باشد.


 در ایران نیز می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت استابیلایزر ماست می توانید با واحد فروش استابیلایزر ماست در شرکت هنزک شیمی تماس حاصل فرمایید.

متاژل
استابلایزر ماست .متاژل